Ставте запитання в Instagram Ставте запитання в Telegram Ставте запитання в Viber

затишок.. природа... гармонія...

Дністер

місця щасливих людей

Дністровські береги

Запрошуємо до місць втаємничених і казкових. Дністер — прекрасний що з води, що з берегів. Ловити пригорщами сонячні промені, прокидатись у затінку дерев під спів птахів і шурхіт листя на вітрі — відпочивати неквапливо, смакуючи кожну мить. Гамак для читання,
каное для пригоди, затишні помешкання й смачні страви —
маємо усе для незабутньої осені на Дністрі.


дністровський каньйон

дива докола нас


тут не існує непозбувних бентег

фантастичний світ дністра відновлює і надихає 

екзотична природа

Дністровський каньйон —найдовший у Європі (250 км). Його високі стіни сприяють створенню особливого субтропічного мікроклімату: весна тут настає раніше, аніж на решті території Покуття та Поділля, літо спекотне із нечастими й нетривалими дощами. 

Вигадливі меандри, численні водоспади, рідкісні сірі чаплі, реліктові ліси, різнобарвно виткані стіни каньйону, що зберігають інформацію про вік планети.

пам'ятки минулого

У Західній Україні сконцентрована третина усіх замків та фортець нашої країни, й чимала їх частина розташована саме поблизу Дністра: Червоноград, Язловець, Раковець, Хотин тощо.

Місця трипільських поселень, гроти відлюдників, криївки воїнів УПА,  язичницькі капища, мости, що досі зберігають історії давні й часто забуті, палаци диваків з акваріумами у стелях та інші дивовижі.

активні розваги

Дністер відкритий для усіх. Він не нав’язує спосіб відпочинку і не вказує, як правильно — лише пропонує варіанти. Засмагати на березі, читати улюблену книгу, вдихати аромати літа чи осені, веслувати на САПі чи каное, крутити педалі, спуститись у вертикальну печеру, політати на параплані, пограти у волейбол чи теніс, у колі друзів потеревенити біля вогнища чи в гамаку,  — обирайте вільно.

дружнє до дітей середовище

До усіх чеснот Дністра додамо ще його child-friendly характер. 
Тут діти спілкуються з природою та батьками, вільними від роботи, рутини й інформаційного вихору.
Неквапливі, тихі води Дністра стирають дні турбот і повертають відчуття гармонії та єднання з природою.
Щоліта на Дністрі відбуваються «дитячі чумакування» — сплави спеціально адаптовані  для малят.

затишні помешкання за крок від Дністра

де зупинитись на Дністрі

Найкращі місця відпочинку на Дністрі — найближчі до ріки, у затінку дерев, на смарагдовому килимі, де необхідні (чого тут лукавити) кожному засоби комфорту не превалююють над природними формами й не стають на заваді розмові з прекрасним.
Рекомендуємо такі затишні куточки: кемп "Білий Бізон. Лука", кемп "Білий Бізон. Хмелева" та котеджі у Хмелевій.
Тут зручно зупинятися навіть якщо ви мандруєте водою. У кемпах можна набрати води чи отримати пораду щодо маршруту й цікавих місць поблизу. Готель та котеджі у Хмелевій задовольнять вибагливіших до комфорту мандрівників.

51 км від Івано-Франківська, 25 км від Городенки

кемп "БІЛИЙ БІЗОН. ЛУКА"

Кемп тоне у зелені й плавною лінією схилу веде просто до Дністра. Приїздіть на авто (є стоянка), громадським транспортом чи замовляйте трансфер. Оселитись можна у бунгало-вуликах, затишному хостелі, наметі (власному чи орендованому) або й тіпі. Замовляйте по-домашньому смачні страви у Наїдальні Білого Бізона або ж готуйте самостійно на облаштованій кухні чи у самановій печі. Напрокат доступні каное, рафти, каяки, САПи, велосипеди. Займайте гамак чи вмощуйтесь просто на траві, щоб загубитись між рядків книги з тутешньої бібліотеки. Для непосид є спортмайданчик, тенісний стіл, басейн, лук зі стрілами, пологий берег Дністра для пробіжки й саманова лазня.

77 км від Івано-Франківська, 31 км від Городенки

КЕМП "БІЛИЙ БІЗОН. ХМЕЛЕВА"

"Тихо тече вода рівниною" так перекладається з індіанської "Йокнапатофа" — вигаданий Фолкнером штат на півдні США. Нам же ж не потрібно нічого вигадувати — усе вже є. Неквапливий Дністер, дивовижний клімат, буйність флори й дикість фауни... Кемп "Білий Бізон" у Хмелевій — тиха гавань серед цивілізаційного шуму. Тут відновлюють внутрішній баланс, вчаться вслухатися у звуки природи, насолоджуватись митями тиші й плавним ритмом весел, що торкаються водної гладі. Затишні кімнати, намети чи тіпі, вигоди, харчування, фінська сауна, безмір зелених галявин. Можна також взяти напрокат човни й вирушити у мандри Дністром (на кілька годин чи й днів).

77 км від Івано-Франківська, 30 км від Городенки

котеджі У ХМЕЛЕВІЙ

Хмелева — магічне місце. Недарма їй притаманна дзеркальність: на різних берегах Дністра розташовані дві Хмелеві — тернопільська та івано-франківська. Тож й не дивина, що тут (з франківського боку) виник Клуб інтелектуально-естетичної релаксації, а не тривіальні котеджі.
Тут є власна бібліотека, затишні подвір'я з садами та ставочками, ресторан, басейни з обігрівом, дитячий майданчик та сауна, а за тином — Дністер і каньйон.
Фантастичні пейзажі, неймовірна атмосфера, затишні помешкання — усе налаштовує на спокій, гармонію й споглядання.
Якщо й варто кудись податись "у пошуках втраченого часу", то саме сюди.

радо відповімо на усі запитання

контакти 

кемп "Білий БІзон. Лука"

адреса| вул. Весела, 1, с. Лука, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.
телефон| +38 096 999 78 91
email| ture@ture.ua
як дістатись| на мапі

кемп "Білий Бізон. Хмелева"

адреса| вул. Дністровська, 10, с. Хмелева Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.
телефон| +38 096 999 78 91
email| ture@ture.ua
як дістатись| на мапі

котеджі у Хмелевій

адреса| с. Хмелева Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.
телефон| +38 096 999 78 91
email| ture@ture.ua
як дістатись| на мапі